شرکت فن آوری اطلاعات تک ندا پرداز آذربایجان به شماره ثبت ۱۱۴۱۶ با ساختار انکوباتور و با تکیه بر تجارب مدیران خود از سال ۱۳۷۲ فعالیتهای خود را در زمینه سیستم های رایانه ای ، مخابراتی و الکترونیکی آغاز نموده است، زمینه فعالیت گروه از ابتدا تا کنون در راستای فناوری اطلاعات و ارتباطات بوده است. این شرکت از سال ۱۳۸۲ به بعد و بمدیریت توانمند مهندس هادی مختاری مسیر تخصصی حرکت خود را به سوی تولیدات نرم افزاری تغییر داده و از تمام توان خود برای توسعه راه حل های الکترونیکی و مدرن در جهت تسهیل امور سازمانی و تجاری و رفاهی و به حداکثر رساندن پتانسیل های سازمان ها و افراد بهره گرفته است و هم اکنون بعنوان یکی از مراکز تخصصی برنامه نویسی مطرح میباشد این شرکت با تولید بسته های نرم افزاری ویژه اتوماسیون ، اطلاع رسانی آموزشی و تبلیغات از جمله بسته نرم افزاری هوشمند(ویژه سازمانها، فروشگاه و مراکز تولیدی، خدماتی و توزیعی) و بسته های نرم افزاری دیگر افتخار حصول اعتماد بیش از ۱۰۰۰ سازمان، شرکت دولتی و خصوصی، مدرسه و مرکز آموزشی در سطح کشور بعنوان مراکزی که از محصولات این شرکت بهره گیری کرده اند، را دارد. عمده این موفقیت ها مبتنی بر تجربه، ارائه ایده، تشکیل مجموعه کارآمد و پیاده سازی سیستمهای نوین و هماهنگ با فرهنگ و نیاز جامعه بوده است . کارنامه موفق این گروه تبلور شعار فعلی این شرکت یعنی(IT Solution For Future) ارائه راه حل های IT برای آینده هر سازمان می باشد.

14 سال تجربه

124 نرم افزار کاربردی و بیش از ۵۰ نرم افزار چندرسانه ای حاصل بیش از ۱۴ سال تجربه در زمینه فناوری اطلاعات

1600 مشتری رضایتمند

بیش از ۱۶۰۰ کاربر در سراسر کشور از سیستم های رایانه ای شرک تک ندا استفاده و بهره برداری مینمایند.

کادری متخصص

گرد آمدن افراد متخصص از سراسر کشور ضمن ایجاد بستری علمی و آموزشی میتواند در طراحی و تولید سیستم های جدید موفق باشد.

بیش از ۱۷۴ محصول

تولیدات متنوع نرم افزاری با بیش از ۱۷۴ محصول ما در خدمات رسانی به شما مشتریان گرامی از سایر رقبا متمایز نموده است.

مــا کی هستیم

تیم مدیریتی و اجرایی تک ندا

سعیده مختاری پر

مدیر آموزش
برنامه ریزی آموزشی برای کاربران تک ندا و برگزاری دوره های آموزشی متنوع فناوری اطلاعات برای عموم علاقه مندان از اهمیت خاصی برخوردار است لذا مدیریت آموزشی آکادمی مجازی فناوری اطلاعات تک ندا با پایه ریزی ساختار مستحکم آموزشی و پژوهشی به ایم امر مهم می پردازند.

هادی مختاری پر

مدیرعامل
هادی مختاری پر طراح و تولید کننده نرم افزار های نوین و هوشمند تک ندا که با تلفیقی از تخصص فنی و مدیریت توانمند توانسته است سکان هدایت شرکت تک ندا را در جایگاه مدیرعاملی عهده دار و این شرکت را در رسیدن به اهداف متعالی خود هدایت نماید.

مختارعلی مختاری پر

رئیس هیات مدیره
سابقه چندین ساله مدیریت در حوزه آموزشی و اجرایی و تجربه چند دهه تلاش در این زمینه پشتوانه محکمی است در تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک شرکت مهندسی فناوری اطلاعات تک ندا که چشم انداز روشنی را برای فعالیت های آتی این مجموعه رقم میزند.

رویا جنگجو

مدیر روابط عمومی
شناخت دقیق از نیاز های مشتریان و اطلاع از اخبار و رویدادهای مهم شرکت میسر نبوده مگر با ایجاد پل ارتباطی قوی ما بین مجموعه تک ندا و مشتریان محترم آن، که این امر مهم با تلاشهای مستمر سرکار خانم جنگجو به عنوان مدیر روابط عمومی تک ندا به ثمر رسیده است.

تولیدات مهم

12
پروژه صادراتی
300
پروژه اینترنتی
50
پروژه چندرسانه ای
124
پروژه نرم افزاری

پروژه ها

قیمت های شگفت انگیز مــــا

خبرهای مهم را از اینجا ببینید

یک نگاه سریع به اخبار شرکت ما

standard

تجلیل از مهندس هادی مختاری در نخستین گردهمایی نخبگان برتر استان آذربایجان غربی

به گزارش سایت اطلاع رسانی استانداری آذربایجان غربی، نخستین گردهمایی جوانان، نخبگان و دانشجویان برتر استان آذربایجان غربی عصر امروز […]

standard

کسب عنوان جوان برتر نخبه استان آذربایجان غربی توسط مسئول تبیان تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی

مهندس هادی مختاری مسئول تبیان تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در مراسم تجلیل از نخبگان جوان و قهرمانان ورزشی  استان آذربایجان […]

standard

رونمایی از نرم افزار چند رسانه ای ” انقلاب اسلامی در ارومیه” در دهه مبارک فجر

همزمان با سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران و دهه مبارک فجر از اولین نرم افزار چند رسانه-ای […]

standard

به همت اداره کل تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی لوح فشرده نخستین کنگره استانی شعرعاشورایی در ارومیه طراحی و تولید شد.

لوح فشرده نخستین کنگره استانی شعر عاشورایی به صورت نرم افزاری و چند رسانه ای مشتمل بر تصویر وصدا و […]